LIVOL jaunie varoņi - rotaļīgs palīgs imunitātei

livol multi

Iepazīsties ar palaidnīgo LIVOL varoņu ģimenīti

LIVOL jaunie varoņi - rotaļīgs palīgs imunitātei. Viņi zina kā visu nopietno par imunitāti un veselību pārvērst interesantā spēlē. Viņiem patīk uzzināt un mācīties jaunas lietas par veselīgu uzturu un aktivitātēm. LIVOL rotaļīgie varoņi cer kļūt par neaizstājamiem draugiem lieliem un maziem, lai palīdzētu tiem  justies labi visa gada garumā.

Play
Play

Kāpēc LIVOL varoņi ir īpaši?

1

LIVOL varoņi rūpējas, lai bērniem netrūktu svarīgākie vitamīni un minerālvielas. Arī tiem, kuri strauji aug un ir ļoti izvēlīgi vai slinki ēdāji.

2

LIVOL vitamīnu sastāvs tiek veidots, ņemot vērā bērnu vecuma grupas vajadzības un ieteicamo vitamīnu un minerālvielu dienas devu.

3

LIVOL vitamīni ir veidoti tā, lai bērni saņemtu tikai drošas vitamīnu devas.

4

LIVOL vitamīni – uzticams Skandināvu kvalitātes produkts.

5

LIVOL varoņi mīl dabu, tāpēc lielākajai daļai produktu ir izvēlēts iepakojums no pārstrādātiem izejmateriāliem.

6

LIVOL varoņi ir bērniem piemērots produkts. Izvēlies to, kas bērnam patīk vairāk –  gardās košļājamās tabletes vai mīkstos gumijas lācīšus.

Iepazīsties ar Tipo
Tipo

Tipo ir veikls un ātrs kā raķete. Viņam piemīt 22 superspējas, kas palīdzēs papildināt bērna veselīgo uzturu. Un tā augļu garša, mmm… Tipo visvairāk patīk spēlēt ķerenes ar brāli Kipo.

Iepazīsties ar Kipo
Kipo

Kipo ir liels ķiršu fans. Ja vēlaties, lai bērns justos labi un viņam būtu spēcīga imunitāte, sauciet palīgā Kipo. Kad viņš nav aizņemts palīdzot bērniem, viņš ļaujas aizraujošām spēlēm kopā ar savu brāli Tipo.

Iepazīsties ar Imu
Imu

Draudzīgais un visu mīlētais LIVOL supervaronis Imu, pārliecinās, ka bērni ik dienu uzņemtu nepieciešamo D vitamīna devu. Viņš rūpējas par bērnu imunitāti visa gada garumā, kā arī palīdz kauliem un zobiem būt stipriem un veseliem.

Iepazīsties ar Gazu
Gazu

Laikam grūti atrast bērnu, kuram nepatīk gumijas lācīši. Un ja vēl tie ir ne tikai gardi, bet arī veselīgi? Tieši tāds ir LIVOL varonis Gazu ar ogu un augļu garšu. Tam piemīt īstas supervaroņa īpašības – tajā slēpjas deviņi vitamīni, kas palīdz gan imunitātei, gan nervu sistēmai. Gazu dievina lasīt, tāpēc visbiežāk redzēsiet viņu ar grāmatu rokās.

Iepazīsties ar Coco
Coco

Ko tu saki? Gumijas lācīši nav tikai ar augļu garšu? Tieši tā – Gazu brālis Coco lepojas ar kolas garšu. Pateicoties Coco superspējām, ikviens var dižoties ar stipru veselību un spēcīgu imunitāti. Viņa lielākā aizraušanās ir doties izbraucienā ar skrituļdēli un priecāsies, ja Tu viņam pievienosies.

Izvēlies LIVOL vitamīnus bērniem

Produkti