Privātuma politika

Kas mēs esam

Mūsu interneta vietnes adrese ir www.livol.lv

Kādus personas datus mēs apkopojam un kāpēc mēs tos vācam

Komentāri

Kad apmeklētāji vietnē atstāj komentārus, mēs apkopojam komentāru veidlapā redzamos datus, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūkprogrammas lietotāja aģenta virkni, lai palīdzētu atklāt surogātpastu.

Anonimizēta virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (saukta arī par jaucējkodu), var tikt nodrošināta pakalpojumam Gravatar, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Gravatar pakalpojuma privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas jūsu profila attēls ir publiski redzams jūsu komentāra ietveros.

Attēli

Ja vietnē augšupielādējat attēlus, jums nevajadzētu augšupielādēt attēlus ar iekļautiem atrašanās vietas datiem (EXIF GPS). Citi vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un iegūt jebkādus atrašanās vietas datus no vietnē esošajiem attēliem.

Kontaktu formas

Sīkdatnes

Ja atstājat komentāru mūsu vietnē, varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkfailos. Tie ir paredzēti jūsu ērtībām, lai jums nebūtu vēlreiz jāievada sava informācija, kad atstāsiet citu komentāru. Šīs sīkdatnes kalpos vienu gadu.

Ja jums ir konts un jūs piereģistrējaties šajā vietnē, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkfailus. Šajā sīkdatnē nav personas datu, un tā tiek atcelta, kad aizverat pārlūkprogrammu.

Kad jūs piereģistrējaties, mēs arī iestatīsim vairākus sīkfailus, lai saglabātu jūsu pieteikšanās informāciju un jūsu ekrāna displeja izvēles. Pieteikšanās sīkfaili darbojas divas dienas, un ekrāna opciju sīkfaili darbojas gadu. Ja izvēlēsities “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās tiks saglabāta divas nedēļas. Ja jūs izrakstīsieties no sava konta, pieteikšanās sīkfaili tiks noņemti.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šajā sīkfailā nav ietverti personas dati, un tas vienkārši norāda tikko rediģētā raksta ziņas ID. Tas beidzas pēc 1 dienas.

Iekļautais saturs no citām vietnēm

Šīs vietnes rakstos var būt iekļautais saturs (piemēram, videoklipi, attēli, raksti utt.). Iekļautais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat kā tad, ja apmeklētājs būtu apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var vākt datus par jums, izmantot sīkfailus, iekļaut papildu trešās puses izsekošanu un pārraudzīt jūsu mijiedarbību ar šo iekļauto saturu, tostarp izsekot jūsu mijiedarbībai ar iekļauto saturu, ja jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Analītika

Ar ko mēs kopīgojam jūsu datus

Cik ilgi mēs saglabājam jūsu datus

Ja atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, lai mēs varētu automātiski atpazīt un apstiprināt visus turpmākos komentārus, nevis turēt tos regulēšanas rindā.

Lietotājiem, kas reģistrējas mūsu vietnē (ja tādi ir), mēs saglabājam viņu sniegto personisko informāciju savā lietotāja profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai dzēst savu personisko informāciju (izņemot to, ka viņi nevar mainīt savu lietotājvārdu). Vietņu administratori arī var redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas tiesības jums ir uz saviem datiem

Ja jums ir konts šajā vietnē vai esat atstājis komentārus, jums ir tiesības pieprasīt eksportētu failu ar mūsu rīcībā esošajiem personas datiem par jums, tostarp visiem datiem, ko esat mums sniedzis. Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs dzēstu visus mūsu rīcībā esošos personas datus par jums. Tas neietver nekādus datus, kas mums ir jāuzglabā administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur mēs nosūtām jūsu datus

Apmeklētāju komentāri var tikt pārbaudīti, izmantojot automatizētu surogātpasta noteikšanas pakalpojumu.

Jūsu kontaktinformācija

Papildus informācija

Kā mēs aizsargājam jūsu datus

Kādas datu aizsardzības pārkāpuma procedūras mēs esam ieviesuši

No kādām trešajām personām mēs saņemam datus

Kādu automatizētu lēmumu pieņemšanu un/vai profilēšanu mēs veicam ar lietotāja datiem

Nozares regulējošās informācijas atklāšanas prasības