Dzīvesveida sistēmas

Jaunums!

Skandināvu zīmols LIVOL piedāvā vitamīnu sistēmas, kurās atradīsi produktu kombinācijas maksimālam rezultātam. Produktu kombinācijas izstrādātas, lai tās atbilstu jūsu dzīvesveidam.

Katra no piecām LIVOL EXTRA vitamīnu sistēmām ir marķēta ar noteiktas krāsas līniju iepakojuma apakšā. Produktus ar atbilstošu marķējumu ir viegli kombinēt – tie pastiprina uztura bagātinātāju holistisko efektu, produktu nedublē viens otru, ir droši lietojami vienlaikus un rada sinerģisku efektu. Produktus vari izvēlēties pats – saspiežot iepakojumus, var redzēt, kuras līnijas pārklājas.

  • LIVOL vitamīnu sistēma “Dabas iedvesmots” paredzēts tiem, kas dod priekšroku augu ekstraktiem (piemēram, safrāna, ehinācijas, ginka u.c.) un cilvēkiem, kuri vēlas smelties spēku no dabas. Sistēmā iekļautie produkti: “Herba”, “Herba 50+”, “Hair, nails & skin”, “Ginko bilboa”, “Immune+”, “Calm&Balance”. Šos produktus drīkst kombinēt un lietot vienlaikus, lai panāktu maksimālu rezultātu.
  • LIVOL vitamīnu sistēma “Rūpes visa gada garumā” ir paredzēta ikvienam, kurš vēlas justies labi un pastāvīgi stiprināt savu imunitāti visa gada garumā. Sistēmā iekļautie produkti: “Immune+”, “C vitamīns”, “Hair, nails & skin”, “Ginko biloba”, “Joint collagen”, „Joints Rosehip Complex“, „Calm & Balance“. Šos produktus var kombinēt un lietot vienlaikus, lai panāktu maksimālu rezultātu.
  • LIVOL vitamīnu sistēma “Intensīvai dzīvei” – tiem, kuri ir nepātraukti kustībā, dzīvo ātrā tempā, vienmēr ir aizņemti vai bieži piedzīvo stresa situācijas. Sistēmā iekļautie produkti: „Ginko biloba“, „Calm & Balance“. Šos produktus var kombinēt un lietot vienlaikus, lai panāktu maksimālu rezultātu.
  • LIVOL vitamīnu sistēma “Kusties brīvi” – fiziski aktīviem un sportiskiem cilvēkiem. Sistēmā iekļautie produkti: „Joints Collagen“, „Joints Rosehip Complex“. Šos produktus var kombinēt un lietot vienlaikus, lai panāktu maksimālu rezultātu.
  • LIVOL vitamīnu sistēma “Sievišķības formula” – sievietēm, kas rūpējas par sevi, kas dod priekšroku holistiskai pieejai veselībai. Sistēmā iekļauts„Skin Collagen“.

Visus uztura bagātinātājus ieteicams lietot ar pārtraukumiem (piemēram, 3 mēnešus, ar 2 līdz 3 nedēļu pārtraukumu). Pirms uztura bagātinātāju lietošanas, ieteicams konsultēties ar savu ģimenes ārstu vai farmaceitu.