Play

Vitamīnu sistēmas

Lai nodrošinātu organismu ar nepieciešamajām vielām, vitamīnus un uztura bagātinātājus nepieciešams kombinēt atbildīgi, 

LIVOL ir izstrādājis kombinējamas vitamīnu sistēmas vislabākajam efektam. Tā ir holistiska pieeja, kurā papildinoši produkti veido līdzsvarotu sistēmu cilvēka labsajūtai. LIVOL ir pirmie, kas piedāvā šāda veida vitamīnu sistēmas: skaidras, vienkāršas un pieejamas ikvienam. 

Produkti ir balstīti uz holistisku pieeju jūsu ķermeņa veselībai, padarot tos maksimāli efektīvus. Holistiskā pieeja skatās uz cilvēka veselību kā kopumu un ņem vērā katra organisma unikālās īpašības un dzīvesveidu. Cilvēka nepieciešamību pēc dažādiem vitamīniem un minerālvielām nosaka tā dzimums, vecums, fiziskās aktivitātes, ēšanas paradumi, iedzimtība un citi faktori.

LIVOL uztura bagātinātāji ir kombinējami savā starpā. Tādā veidā var izvēlēties sev vai ģimenes locekļiem piemērotākos vitamīnus un pielāgot papildus preparātus. Pirms vitamīnu lietošanas, vienmēr iesakām konsultēties ar savu ārstu vai farmaceitu vai veikt analīzes, lai noteiktu to nepieciešamību.

Kuru LIVOL vitamīnu sistēmu izvēlēties?

LIVOL vitamīnu sistēmas ir izstrādātas atbilstoši dažāda vecuma, dzimuma un dzīvesveida cilvēku vajadzībām.

Izstrādājot LIVOL vitamīnu sistēmas, skandināvu pētnieki ir izvērtējuši dažāda vecuma un dzimuma cilvēku vajadzības un piedāvājuši optimālo risinājumu. Lietojot LIVOL vitamīnus sistemātiski, atbilstoši savām vajadzībām, ikviens var būt drošs, ka saņem to, kas organismam un imunitātei visvairāk nepieciešams. 

Tāpēc mēs sadalījām LIVOL vitamīnu sistēmas pēc:

  • vecuma. Bērnam nepieciešamie vitamīni un minerālvielas atšķirsies no senioru vajadzībām. Atsevišķas LIVOL vitamīnu sistēmas ir paredzētas bērniem, pusaudžiem, pieaugušajiem un senioriem;
  • dzimuma. Sieviešu un vīriešu organisms darbojas atšķirīgi, tāpēc atšķiras arī nepieciešamo mikroelementu daudzums un attiecības;
  • dzīvesveida. Daudz kas ir atkarīgs no cilvēka dzīvesveida un vajadzībām. LIVOL vitamīnu sistēmas ir lieliski piemērotas cilvēkiem, kuri vēlas iegūt spēku no augu ekstraktiem, kā arī cilvēkiem, kuri pastāvīgi stiprina imunitāti vai dod priekšroku aktīvam dzīvesveidam;
  • ietekmes. Atsevišķos dzīves brīžos mums ir jāpalīdz organismam aktivizēt noteiktas funkcijas, tāpēc esam izveidojuši atsevišķas vitamīnu sistēmas imunitātei, enerģijai, kustībām, prāta spējām utt.

Kāpēc izvēlēties LIVOL?

  • LIVOL vitamīni tiek izstrādāti Skandināvijā jau kopš 1959. gada, ievērojot augstākos kvalitātes standartus.
  • Uztura bagātinātājus ir viegli kombinēt, vitamīni viens otru optimāli papildina. Ir ļoti svarīgi, lai produktos esošās devas būtu drošas. Tikai optimālas devas un saskaņoti uztura bagātinātāji ir droši un sniedz vislielāko labumu jūsu ķermenim.
  • Holistiska pieeja veselībai un cilvēka ķermenim. Sistēmās dominē individualitāte, tāpēc, izvēloties un kombinējot uztura bagātinātājus savā starpā, tiek optimāli nodrošināta to iedarbība un ieguvumi organismam.
  • LIVOL vitamīni tiek ražoti, izmantojot EC (Enteric coating) ražošanas tehnoloģiju, t.i. tabletes tiek pārklātas ar speciālu pārklājumu, kas pasargā vitamīnus no saskares ar kuņģa skābi, nodrošinot to efektīvāku uzņemšanu.
  • Mandeļu formas tablete – vieglāk norīt. 2016. gada pētījums atklāja, ka mandeļu formas tabletes ir daudz vieglāk norīt nekā apaļas vai iegarenas.
  • Mums rūp daba un ilgtspējība, tāpēc mēs ražojam jaunus vitamīnu iepakojumus, kas par 50% satur pārstrādātu plastmasu (mērķis 100%).
Dalies